Ota yhteyttä

Mestareiden toimihenkilöt palvelevat sinua koko rakennuksenelinkaaren läpi.
Työpaikan hakija tai tilaaja, ota yhteyttä Mestareiden toimihenkilöihin.

Henkilöstö

Timo Kallio - Toimitusjohtaja

Timo Kallio

Toimitusjohtaja

040 554 9020
timo.kallio@henkilostomestarit.fi

Joni Flod

Joni Flod

Myyntijohtaja

050 379 8507
joni.flod@henkilostomestarit.fi

Pekka Kervinen

Myynti

050 433 0040 pekka.kervinen@henkilostomestarit.fi

team-hover-4.2x-194x188

Juuso Erkkilä

Myynti

050 401 8723 juuso.erkkila@henkilostomestarit.fi

Maksim Myöhänen

Myynti

050 513 8400
maksim.myohanen@
henkilostomestarit.fi

JP Huttunen

Myynti

046 920 5438 jp.huttunen@henkilostomestarit.fi

Lasse Sopanen

Myynti

050 4128306 lasse.sopanen@henkilostomestarit.fi

Joni Still

Myynti

050 338 7738
joni.still@henkilostomestarit.fi

Nicola Rajalin

Rekrytointi

0503216025 nicola.rajalin@henkilostomestarit.fi

Alexandra Nybonn

Taloushallinto

050 448 5151
alexandra.nybonn@
henkilostomestarit.fi

Erika Juntunen

Taloushallinto ja HR

050 342 6069 erika.juntunen@henkilostomestarit.fi

Lauri Seeste

Rekrytointi

prorekrytointi@henkilostomestarit.fi

Yhteystiedot

Y-tunnus
2788055-4

Verkkolaskutusosoite
003727880554

Välittäjätunnus
003708599126

Välittäjä
Liaison Technologies